TILBURG - In de nacht van 14 op 15 juli hoort een bewoner van de Westermarkt schoten. Het is iets na middernacht als hij de politie belt. De bewoner ziet ook een paar jongens wegrennen.
Agenten trekken hun zware vesten aan en gaan met spoed naar de Westermarkt. Daar maken zij een plaats delict, ook wel PD genoemd. De omgeving wordt afgezet met politielint om de plek te beschermen en te voorkomen dat bewijsmateriaal verloren gaat.
Op straat vinden de agenten kogelhulzen. Ook zien zij een auto met schade aan een ruit. De agenten vonden geen aanwijzingen dat er iemand gewoond raakte bij het incident.
De politie doet onderzoek om te weten wat er precies is gebeurd. Heeft u iets gezien of gehoord? Bel dan de politie via 0900-8844 of Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000.