Dit negen dagen durend evenement bestaat uit diverse binnen- en buitenactiviteiten. Zo zijn er verschillende straat- en pleinfeesten, een manifestatie (de Pride Walk) en uiteraard de botenparade op zaterdag 5 augustus. De buitenevenementen vinden voornamelijk in het laatste weekend, op vrijdag en zaterdag, plaats.
AGENDA:
29 juli 2017 | Pride Walk & Pride Park | 12:00 - 24:00 |
02 augustus 2017 | Openlucht bioscoop | 21:00 - 24:00 |
03 augustus 2017 | Openlucht bioscoop | 21:00 - 24:00 |
05 augustus 2017 | Canal Parade 2017 | 13:00 - 17:00 |
06 augustus 2017 | Closing Party @ C anal Parade 2017MainStage Dam Square | 14.00 - 22.00 |
Pride Walk & Pride Park
Dit jaar openen we het festival met de PrideWalk en verzamelen op zaterdag 29 juli om 11.00 uur bij het Homomonu- ment. Onder de slogan ‘Marching with Pride’ is iedereen welkom om mee te lopen. Begeleid door muziekwagens en met vlaggen en spandoeken krijgt eenieder de ruimte om zijn boodschap te uiten.
Openlucht bioscoop
Voordat de film ‘The World Unseen’ wordt afgespeeld zal een korte film ‘SCAR TISSUE’ worden afgespeeld;
Aangezien de burgeroorlog in Syrië voortduurt besluit Sami Damascus te ontvluchten en zich in Amsterdam te vestigen. Hij hoopt van deze stad zijn thuis te maken en dat hij in staat zal zijn openlijk voor zijn geaardheid uit te kunnen komen. Een date brengt hem in contact met Johan. Direct, zelf verzekerd en sensueel – Johan belichaamt de geest van deze stad. Gedurende de intieme nacht worden een aantal shockerende geheimen blootgelegd waardoor Sami opnieuw met de grote vraag wordt geconfronteerd. Waar is thuis? Kan hij het verleden – en de geesten die hem achtervolgen uit het verleden – achter zich laten?
Canal Parade 2017
Onze wereld beroemde botenparade vindt plaats op zaterdag 5 augustus en belooft weer een heus spektakel te worden. Vanwege vele uitvoeringstechnische voordelen hebben we de route omgegooid en gaan we dit jaar van Oosterdok naar Westerdok varen.
Closing Party @ C anal Parade 2017MainStage Dam Square
Meer info volg nog.